V dalším díle Cyklosalonu se vydáme po kraji Boženy Němcové, testujeme nosiče kol a ukážeme „normální“ kolo

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 19. června v 7.55 na Primě a v repríze 20. června v 10.55 na Prima COOL. Čeká nás poslední jarní víkend a léto neklepe na dveře, ale otvírá je přímo dokořán. Všichni se těší ven. Výletit, chodit, jezdit. Zkrátka nesedět doma. Jestli hledáte inspiraci s kým, kam a za kolik, máme pro vás další díl pořadu CYKLOSALON.TV. Ten je tu stále s vámi, jeho přidaná hodnota stoupá a přiváží další dávku inspirace, tipů a nápadů. Co pro vás máme tentokrát?

Začneme zostra: Věděli jste, že úspěšný švýcarský bikový tým JB BRUNEX SUPERIOR RACING sedlá česká kola SUPERIOR? A že ve svých řadách mají mistryni světa v maratonu, sympatickou Ramonu Forchini? Vašek dostal příležitost si s ní a jejími parťáky z týmu vyrazit na lehký švih. A byl to zážitek se vším všudy. Seznámení s Ramonou, s jejím kolem a nečekaně i s přírodou v okolí Nového Města na Moravě.

Píšete nám, že chcete vidět normální kolo. Bez motoru a s cenovkou pod 40 000 korun. A my máme neskutečnou radost, že Martin právě takové kolo dostal k otestování. Rakouský výrobce KTM přinesl výroční limitovanou edici, která měla takový úspěch, že tuto edici každý rok obnovují. Martin tak předvede horské kolo, hardtail, KTM ULTRA 1964 Comp 29. V další reportáži Vašek ukáže možnosti nosičů kol na auto. Téma, které se určitě před prázdninami hodí. Kam a s jakým kolem? Na střechu? Na „kouli“? Nebo na páté dveře? Parťáky mu v této reportáži dělaly produkty od firmy THULE.

V neposlední řadě pro vás máme i tip na výlet. František vzal své kolo a vyrazil po stopách Boženy Němcové, jejíž dvousté výročí narození se loni hojně zmiňovalo. Královéhradecký kraj nabízí plno zajímavých tras, a my si tak představíme aspoň jednu z nich.

Chybí vám v tomto dílu ženský prvek? Nepřijdete o něj, nemusíte se bát. Celým pořadem vás bude tentokrát provázet Tereza Tobiášová.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a fundovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy do okolí.