Cestou necestou velkoměstem, seznamte se s elektrokolem, bikefittig horských kol

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 10. dubna v 8.50 na Primě a v repríze 11. dubna v 11.30 na Prima COOL.

Těšíte se na kolo? Pak si teorii i praxi nastudujte u dalšího dílu pořadu Cyklosalon. Počasí venku už je přesně takové, jaké cyklisté milují, takže není čas ztrácet čas. Mrkněte se na highlighty tohoto týdne a vydejte se – na kolo! Kam jinam?

Jedno je jisté: Jaro už pořádně vystrkuje růžky a CYKLOSALON.TV je na tom stejně. Vaše dávka cyklistických informací je tu. Na co se můžete těšit tentokrát? Kdo jiný by měl představit městské elektrokolo RIESE MÜLLER než náš Müller, Martin! 

Ukážeme vám, že kvalitní bikefitting je potřeba nejen u silničního kola, ale hodí se i ke kolům horským. Jde přece především o požitek z jízdy, ne? A s kolem na míru je ten požitek hned silnější. 

Vašek otestuje žhavou koloběžkovou novinku z dílny CRUSSIS.

V neposlední řadě se rodilá Pražačka Tereza projede po východní části města, kterou dělí dvě stanice metra a rušná ulice nebo… Pohodová trasa zelení, ideální pro rodinný výlet.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.