Cyklosalon 23: Co na sebe na cyklovýlet, kolo pro malého bikera a osedlaná silnička v malém testu

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 21. srpna v 8.40 na Primě a v repríze 22. srpna v 11.15 na Prima COOL. Prázdniny se už nekompromisně blíží ke svému konci a CYKLOSALON.TV stále představuje další kola, tipy a rady. Protože kdy jindy na kole, když ne dnes, zítra, možná ještě za týden dva… Na co se můžete těšit v novém díle?

V prvním testu vám přestavíme kolo pro děti. Ale ne ledajaké, spíš pro malé kaskadéry. Kluky a holky, co na kole už umí a chtějí na nich vyvádět na trailech. Vašek Liška spolu s testovacím jezdcem, desetiletým Petrem Žákem, otestují dětské celoodpružené kolo HOPPER FS. Můžete takové značce věřit, zamiluje si ji váš malý cyklista a opravdu je třeba milovat první kolo, abyste se stal cyklistou navždy?

V bezpečnostně-servisním okénku nám Tereza Tobiášová řekne, co na sebe na pozdně letní a podzimní vyjížďku. Možností je mnoho a člověk se v tom může ztrácet. Stačí ale několik kusů vhodného oblečení – a máte. My zkoušeli svršky belgické značky BIORACER. Řekněme si na rovinu, před lety byl cyklo výlet prakticky společenskou událostí, mohl by být i dnes a oblečení je jednou z podmínek, aby tomu tak opravdu bylo…

V druhém testu tohoto dílu si František Paďour osedlá silničku SAVA ROAD CARBON 5.2 – komponentově a cenově prostřední model silničních kol SAVA. František Savu testoval na oblíbené uzavřené silnici u Prahy, kde ví, co si může dovolit. A co mu dovolila? Uvidíte.

Poslední reportáž nám představí jednu z nejúspěšnějších cyklistických disciplín u nás – KOLOVOU. Tu proslavili především bratři Pospíšilové, kteří získali neuvěřitelných dvacet titulů mistrů světa. Vašek zajel do Svitávky, mekky české kolové, aby si popovídal s našimi reprezentanty a představil divákům našeho pořadu tento tvrdý sport. Jak se hraje? S čím se hraje? A pokud budete chtít vidět, jak si Vašek kolovou sám zkoušel, tak jeho pokusy najdete na webu www.iprima.cz.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, rady, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, anebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.