Cyklosalon: Elektrické skládačky, na kole s Romanem Šebrlem a celoodpružená škodovka bez motoru

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Další řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 23. dubna v 7.20 na Primě a ve středu 27. dubna ve 23.05 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

Počasí je sice pořád jako na houpačce, ale na co se můžete stoprocentně spolehnout, je sobotní dávka cyklistických novinek s pořadem Cyklosalon.

Slibovali jsme vám letos více testů cenově dostupných kol a ideálně bez motoru, a tak tu hned jeden máme! Martin pro vás otestuje celoodpružené NE-elektrické kolo od značky Škoda na pražských trailech. Jak se mu na téhle klasice jezdilo? A zvládne i tradiční Martinovy polety?

Elektrokola jsou součástí cyklo rodiny, zájem o ně stále roste. A stejně, jako to platí pro běžná kola, i jim je třeba věnovat potřebnou péči. Proto se Vašek rozhodl zeptat se v Koloshopu, jak je servisovat a na co si u nich dávat pozor.

Ať už jste fanouškem elektrických skládaček, nebo ne, o jejich praktičnosti nemusíme polemizovat. Stejně jako minulý rok – i letos jsme pro vás otestovali MTF Fold. Co nového tento model přichystal? A jak se na něm Terez jezdilo?

A na závěr dílu tu máme první výzvu letošní sezóny. Ano, také v tomto roce jsme si pro vás připravili soutěže o hodnotné ceny, které si ale musíte zasloužit. Hned při první výzvě vytáhl Vašek na kolo opravdovou hvězdu, našeho bývalého desetibojaře a olympijského vítěze Romana Šebrleho. Tak se nechte překvapit, co si kluci pro vás připravili!

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.TV se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.