Nový agent i skiny. Co dalšího čeká VALORANT v jeho 3. epizodě?

Válečný stroj postavený za jediným účelem – zničit Radianty. To je KAY/O – nový agent, který vstupuje do světa hry VALORANT. Spolu s jeho příchodem začíná i 3. epizoda. Hráči se také budou moci těšit na nový battle pass. Tím ale oslava prvních narozenin hry nekončí. Pro fanoušky je dále připraven speciální event pass. V neposlední řadě budou moci nákupem oblíbených zbraní přispět na dobrou věc. Epizoda III, Akt 1. začíná už 22. června.

Nový Battle Pass obsahuje nové hráčské karty, doplňky pro zbraně (gun buddies), spreje, tituly a skiny zbraní. Ti, kteří chtějí více odměn a nejenom ty obsažené v bezplatné verzi, si mohou Battle Pass zakoupit. Jeho cena bude 1000 Valorant bodů (VP).

KAY/O vstupuje do bitvy

Nový agent využívá mechaniky, které jsou hráčům FPS dobře známé. Jeho síla spočívá v precizním využívání granátů a vrhacích nožů. Díky tomu ochromuje taktiku svých soupeřů a využívá možnosti, které jednotlivé mapy nabízejí. „KAY/O byl prvním agentem, kterého jsme začali vyvíjet po spuštění hry, a chtěli jsme ho trochu více integrovat do světa,“ prozrazuje producent John Goscicki z Riot Games. 

Speciální akce k prvnímu výročí VALORANT

K oslavě prvního roku VALORANTu získají hráči speciální bezplatný obsah, který zahrnuje gun buddy a kartu v motivech prvních narozenin, dále pak reflexní kartu, dva tituly a 20 Radianite bodů. Před začátkem nové epizody mohli navíc hráči hlasovat pro své oblíbené skiny, které budou ve speciálním charitativním balíčku. Těmi vybranými se staly Reaver Vandal, Ion Operator, VALORANT GO! Vol. 1 Spectre a Reaver Sheriff! Tento balíček také bude zahrnovat speciální kartu, sprej a gun buddy.

Na novinky se ale můžete podívat již dnes. Přístup k novému obsahu mají hráči Bobyss a Pata God, kteří je mohou představit ve svém streamu. Nová epizoda začíná už 22. června a trvat bude až do 24. srpna. Připravte se tak na pořádně nabité léto! 

Společnost Riot Games byla založena v roce 2006 s cílem vyvíjet, publikovat a podporovat hry, které budou nejúspěšnější na světě v zaměření se na hráče. V roce 2009 vydal Riot svůj debutový titul League of Legends, kterému se dostalo světového ohlasu. Hra se stala nejhranější PC hrou na světě a klíčovým motorem pro explozivní růst esportů