Test v režii vrchaře, zkoušku horského elektrokola a výzvu s Ondřejem Cinkem představí dvacátý Cyklosalon

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 31. července v 9.00 na Primě a v repríze 1. srpna v 11.45 na Prima COOL. Dvacítka znamená, že se z teenagera stává dospělý. Dvacítka je i číslicí, která zdobí nadcházející vysílání cyklistického pořadu CYKLOSALON.TV, ve kterém se vám snažíme představovat všemožné druhy kol a koloběžek, předávat servisní i bezpečnostní rady i tipy na výlety.

V první reportáži začneme hezky od podlahy. Kačka Polívková otestuje silné dámské horské elektrokolo od KTM, konkrétně celoodpruženou raketu KTM MACINA LYCAN 271 GLORIOUS. Jako správná ženská zhodnotí nejen barvu, ale i výkon motoru a různé vychytávky.

V našem miniseriálu o elektrokolech si s Terez Tobiášovou řekneme něco na téma údržba elektrokol. Jak jej umýt? Jak se o něj starat? Jak jej servisovat?

František Paďour, bývalý skvělý vrchař, otestuje jedno z mála silničních kol s čelisťovými brzdami na trhu. Mladá tchajwanská značka DIZO vstupuje na trh s koly velice rázně, neb má dlouholeté zkušenosti se zpracováním karbonu v automobilovém průmyslu. M8 je jejich silniční model. Co na něj a jeho osazení říká František?

Je to tak. Máme tu konec měsíce a s ním přichází nová Výzva s… Minule nám skvělý dráhař Tomáš Bábek představil svůj výlet po Brně. V nové Výzvě máme dalšího olympionika a neskutečného borce. Cyklistu, který jezdí biky cross-country, a zároveň si ve své silniční epizodě v roce 2017 střihnul královnu všech silničních závodů – Tour de France. Ondřej Cink. Jaký výlet a jakou Výzvu si pro vás tento sympaťák přichystal? Tentokrát se bude bojovat o přenosný kávovar. A to stojí za to, ne?

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, rady, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, anebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů… Pořad Cyklosalon se rád a fundovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy do okolí.