V AXE COOL Lize dominovala AC Sparta Praha. Kdo vyzve vítěze Emericksona o Big Shock! FIFA COOL Pohár?

Třetí sezóna AXE COOL Ligy ve hře FIFA 21 se stala jednoznačnou záležitostí sparťanských hráčů. První místo si vybojoval Jan „Emerickson“ Krupička, který ve finále zdolal svého spoluhráče z AC Sparta Praha Martina „Caster“ Štěpána poměrem 2:0. Kromě titulu šampiona tak Emerickson získal i odměnu ve výši 50 000 Kč. Třetí místo putuje k Mariovi ‚MarioOoso99‘ Gumbreštovi. Na Emericksona ale čeká ještě jedna velká výzva. Již tento pátek a o víkendu proběhne turnaj o Big Shock! FIFA COOL Pohár, do kterého se může přihlásit každý. 

Třetí sezóna a třetí vítěz. AXE FIFA COOL Liga opět ukázala, že česká scéna je velmi vyrovnaná a o příčky nejvyšší soupeří hned několik hráčů. Už ve skupinové fázi skončilo několik známých jmen. Do play-off se tak nepodívali například šampion první sezóny Miki a po dvou porážkách opustil soutěž i finalista druhé sezóny Drmi10. I jeho přemožitel Seron skončil za očekáváním, když vypadnul v těsném čtvrtfinále s Casterem. Závěrečná fáze pak proběhla plně ve sparťanské režii, když hráči v červeném obsadili všechny pozice na stupních vítězů. Novinkou 3. sezóny AXE COOL Ligy je však navazující Big Shock! FIFA COOL Pohár, kde mohou sparťané stvrdit svoji dominanci.

„Před začátkem soutěže jsme hledali možnosti, jak našim divákům ještě zpestřit celou sezónu. A co je lepší než další zápasy jejich oblíbených hráčů či dokonce příležitost zahrát si s nimi? Proto jsme se rozhodli pro speciální Big Shock! FIFA COOL Pohár, do kterého se může přihlásit úplně každý. A když se bude účastníkovi dařit, může se probojovat až do závěrečné fáze, kde vyzve elitní hráče AXE COOL Ligy. Vše pak zakončí speciální THE NEW AXE EFFECT Showmatch, na který se diváci mohou těšit následující víkend,“ popisuje Pavel Kristián z agentury PLAYzone, hlavní organizátor AXE FIFA COOL Ligy.

Šanci pokořit Emericksona budou mít hráči už tento víkend. Během pátečního odpoledne totiž začínají první kola otevřeného turnaje Big Shock! FIFA COOL Pohár. V neděli se pak uskuteční závěrečná fáze, ve které si ti nejúspěšnější rozdělí dodatečnou dotaci 40 000 korun.

Odkaz na vysílání: https://www.twitch.tv/playzonecz
Oficiální stránky AXE FIFA COOL Ligy: https://www.coolliga.cz/fifa